Rezultate – Alegeri pentru studenții reprezentanți

In Noutati by Josh Vladescu0 Comments

Salutare, dragi colegi!

În conformitate cu regulamentele în vigoare, în data de 15.11.2018 organizațiile studențești semnatare a Convenției Organizaților Studențești din UTCN au organizat alegeri parțiale pentru studenții consilieri și senatori din Universitatea Tehnica din Cluj – Napoca, având ca rol completarea locurilor vacante din consiliile facultăților și din Senatul UTCN.

Rezultatele alegerilor sunt după cum urmează:

Studenți Senatori

  • Ghejan Andreea
  • Diniș Mădălina
  • Pop Ancuța Adriana
  • Moroșan Martha
  • Popan Gabriel
  • Donca Maria Georgeta
  • Niste Daniela Florentina
  • Opriș Dan Alexandru
  • Cerghizan Andrei Vlad
  • Godja Alexandra Maria
  • Derecskei Richard
  • Terheș Călin Ovidiu

 

Studenți Consilieri

Faculatea de Arhitectură și Urbanism

  • Moroșan Martha
  • Sabău Teodora Elena
  • Timiș Ana Maria
  • Ungur Ancuța Ioana

 

Facultatea de Autovehicule Rutiere, Mecatronică și Mecanică

  • Bofan Maria Edgarda
  • Duma Irina
  • Hintea Claudiu Ionuț
  • Toader Iulian Constantin
  • Vasilică Ana-Maria

 

Facultatea de Automatică și Calculatoare

  • Dreptate Alexandru Iulian
  • Frăsie Alexandru
  • Maghiar Titus
  • Onofrei Ioana Maria
  • Rusu Ana Daniela

 

Facultatea de Construcții

  • Dehelean Roxana Sorina
  • Diniș Mădălina
  • Păvălean Valentina Daniela
  • Torok Ada Carina

 

Facultatea de Construcții de Mașini

  • Cerghizan Andrei Vlad
  • Moldovan Cătălin Ionuț

 

Faculatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației

  • Coman Andrei
  • Florean Alexandra Ioana
  • Frățilă Denisa Georgiana
  • Stan Andrei

 

Facultatea de Inginerie Electrică

  • Alexe Ovidiu-Gabriel
  • Gîrbea Marina
  • Niste Daniela Florentina
  • Talaș Vlad

 

Facultatea de Ingineria Materialelor și a Mediului

  • Șfaițer Cătălina Gabriela
  • Tiniș Diana Aurelia

 

Facultatea de Instalații

  • Cărmăzan Denisa Marinela

 

Facultatea de Autovehicule Rutiere, Mecatronică și Mecanică

  • Bofan Maria Edgarda
  • Duma Irina
  • Hintea Claudiu Ionuț
  • Toader Iulian Constantin
  • Vasilică Ana-Maria

 

Centrul Universitar Nord Baia Mare      

Facultatea de Inginerie

  • Rohian Alexandru
  • Nagy Luis

Facultatea de Litere

  • Rus Alexandra Bianca
  • Terheș Andreea Alexandra
  • Talpoș Roxana
  • Pop Adriana Mădălina
  • Pop Serena Oseea

Facultatea de Științe

  • Iuga Maria Ioana
  • Ciulean Paul Adrian
  • Rabati Mădălina
  • Costin Cătălin

Procese Verbale – Numărare Voturi

Eventuale contestații pot fi depuse în termen de 24 de ore, așadar până în data de 17 noiembrie, 2018 la ora 12:00, pe site-ul reprezinta.osut.org sau la adresa de e-mail alegeri.studenti.reprezentanti@gmail.com.

Vă felicităm pentru inițiativa de a candida și vă urăm mult succes și multă putere de muncă!

Leave a Comment