Balul Bobocilor
În fiecare an, OSUT Cluj organizează Balul Bobocilor din Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, marcând primul eveniment din viața de student. Asemenea balurilor organizate în timpul liceului, bobocii au oportunitatea de a-și evidenția talentele și de a lega noi prietenii, oferindu-le spectatorilor o experiență de neuitat. Însă noi încercăm să-l facem un adevărat spectacol, cu reprezentații scenice, spectacole și surprize care mai de care. Împreună formăm un întreg, o adevărată comunitate cu care ne mândrim. Povestea fiecărui bal este unică, iar bobocii și organizatorii sunt gata mereu să ofere spectatorilor o experiență de neuitat.
![](https://osut.org/content/images/OSUT-projects/bbutcn1.jpeg)
![](https://osut.org/content/images/OSUT-projects/bbutcn2.jpeg)
![](https://osut.org/content/images/OSUT-projects/bbutcn3.jpeg)
![](https://osut.org/content/images/OSUT-projects/bbutcn4.jpeg)
![](https://osut.org/content/images/OSUT-projects/bbutcn5.jpeg)